• Mezoterapia oczu
    Okolice oczu są szczególnie narażone na procesy starzenia, ponieważ mięsień okrężny oka jest najcieńszym mięśniem twarzy u człowieka. Pacjenci zgłaszają się do naszej kliniki z różnymi problemami związanymi z tą okolicą, nie tylko ze zmarszczkami, ale także z sińcami, obrzękami, opadającymi powiekami, przebarwieniami i zanikiem tkanki tłuszczowej, co powoduje powstanie doliny łez. To dlatego mówi… Czytaj więcej: Mezoterapia oczu
  • Bezpieczne i bezbolesne zabiegi na ciało – nowoczesne sprzęty medycyny estetycznej
    Branża kosmetologiczna stale się rozwija oferując klientom coraz to lepsze rozwiązania w kwestii kuracji odmładzających. Możemy liczyć na nowoczesny sprzęt, dzięki któremu wszystkie zabiegi przeprowadzane są bezboleśnie i szybko, a efekty pojawiają się niemal od razu i utrzymują przez naprawdę długi czas.
  • Botox i nie tylko – oferty gabinetów medycyny estetycznej
    Dzięki możliwościom, jakie posiadają współczesne salony kosmetologii i medycyny estetycznej, klientki w każdym wieku mogą korzystać z bezpiecznych i efektywnych zabiegów odmładzających oraz usuwających niedoskonałości. Są one przeprowadzane przy użyciu nowoczesnego sprzętu przez doświadczonych specjalistów, którzy doskonale rozumieją potrzeby kobiet.
  • Makijaż permanentny brwi – co trzeba wiedzieć przed zabiegiem?
    Makijaż permanentny to zabieg, który zaczyna doceniać coraz więcej kobiet. Wbrew pozorom, nie zachowuje się on trwale wewnątrz skóry jak tatuaż, lecz utrzymuje przez kilka lat. W tym czasie zapewnia niezmiennie piękny wygląd, niezależnie od sytuacji. Makijaż będzie pozostawał w nienaruszonym również w nocy oraz w warunkach bardziej niekorzystnych, takich jak pobyt na basenie czy spacer w deszczową pogodę.