Dzięki możliwościom, jakie posiadają współczesne salony kosmetologii i medycyny estetycznej, klientki w każdym wieku mogą korzystać z bezpiecznych i efektywnych zabiegów odmładzających oraz usuwających niedoskonałości. Są one przeprowadzane przy użyciu nowoczesnego sprzętu przez doświadczonych specjalistów, którzy doskonale rozumieją potrzeby kobiet. Decydując się na usługi zaufanego gabinetu, możemy liczyć na pełen profesjonalizm i całkowite powodzenie zabiegu. Warto przejrzeć wszystkie dostępne oferty interesującego nas salonu oraz sprawdzić, jak działa każda z metod i jaki wpływ ma na nasze ciało. Popularny botox, zwany też toksyną botulionową lub jadem kiełbasianym, może niektórym klientkom kojarzyć się źle, a to dlatego, że w kontakcie z układem pokarmowym doprowadziłby do poważnego zatrucia. W celach medycznych substancja jest wstrzykiwana podskórnie, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo zabiegu. Specjaliści wykorzystują najcieńsze igły, by móc precyzyjnie wprowadzić toksynę do wskazanych miejsc, zatem klientki nie odczuwają bólu. W zależności od ilości punktów iniekcji, zabieg może potrwać od 15 do 20 minut.

botox

Zamykanie naczyń – skuteczne rozwiązanie problemu

Zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, powszechnym problemem związanym z naskórkiem są rozszerzone naczynka. Powstają one, gdy skóra jest sucha, cienka lub wyjątkowo delikatna. Z tego powodu przebiegają bliżej jej powierzchni, powodując, że przybiera różowy odcień. Same naczynka są ponadto osłabione i brakuje im elastyczności. Problem ten dotyczy najczęściej skóry twarzy, szyi i dekoltu, a wpływają na niego zarówno czynniki pogodowe, jak i genetyczne uwarunkowania. Zamykanie naczyń przeprowadzane jest drogą laserową. Wiązka światła precyzyjnie wnika do wnętrza skóry. Bezpośrednio oddziałuje na naczynka nie naruszając przy tym powierzchni samego naskórka. Promienie lasera powodują wzrost temperatury. Podgrzane czerwone ciałka krwi (erytrocyty) reagują na ciepło i stopniowo zamykają się. W ciągu następnych 3 tygodni naczynia wchłaniają się w głąb skóry i przestają być widoczne. Laser wykorzystuje naturalne reakcje białek i pobudza je, tym samym przywracając skórze estetyczny wygląd.

Usuwanie przebarwień – zabiegi najwyższej jakości

Przebarwienia skórne to problem przede wszystkim natury estetycznej, który występuje zarówno na twarzy, jak i w innych częściach ciała. Jeśli pojawiają się w postaci drobnych brązowych śladów, mówimy o tzw. plamach soczewicowatych, inaczej starczych. Większe w kolorze ciemnobrązowym wskazują na ostudę. Do przebarwień zaliczamy również efekty potrądzikowe oraz piegi, których powstawanie wynika już z indywidualnych cech. Podobnie jak w przypadku rozszerzonych naczyń, tak i usuwanie przebarwień jest zabiegiem wykorzystującym działanie lasera. Urządzenie przesyła foto-impulsy do wnętrza skóry, rozpoczynając tzw. proces foto-termiczny, który z kolei powoduje koagulację melaniny. Ciepła wiązka lasera delikatnie nagrzewa tkankę skóry i, w efekcie, ścina znajdujące się w niej białko. W ten sposób przebarwienia znikają. Wszystkie omówione wyżej zabiegi przeprowadzane są przy pomocy nowoczesnych urządzeń, które są stale udoskonalane, gwarantując jeszcze krótszy czas trwania, brak dyskomfortu oraz szybciej pojawiające się pierwsze efekty.