LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Jeśli posiadasz przebarwienia posłoneczne na twarzy lub ciele – ten zabieg jest idealny dla Ciebie!

Laser Alma Harmony PRO – głowica Dye-VL – najnowocześniejszy na świecie system laserowy


Najbardziej skuteczna technologia do osuwania przebarwień skóry

CZYM JEST GŁOWICA DYE-VL SŁUŻĄCA DO LASEROWEGO USUNIĘCIA PRZEBARWIEŃ?

Najnowsza głowica Dye-VL jest pierwszym wąskopasmowym, pulsacyjnym źródłem światła. Uznana została jako najbardziej zaawansowana technologia, dająca rezultaty laserów barwnikowych. Zwiększa wszechstronność, efektywność oraz bezpieczeństwo IPL.

Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w węższym zakresie. Technologia ta pozwala praktykom medycyny estetycznej na efektywne leczenie pacjentów z zaburzeniami pigmentacyjnymi, a także zmianami naczyniowymi. Dzięki emisji światła z przedziału 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, co pozwala na uzyskanie mocniejszych efektów terapii w krótszym czasie. Dodatkowo komfort podczas zabiegu jest zwiększony dzięki zastosowaniu unikalnej końcówki chłodzącej, połączonej bezpośrednio z głowicą zabiegową.

Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem głowicy Dye-VL została udowodniona klinicznie. Zabiegi są całkowicie bezpieczne dla pacjentów, efektywne, praktycznie bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

CO TO JEST LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ?

Działanie lasera polega na likwidowaniu przebarwień, plam posłonecznych i starczych. Lasery są nowoczesnymi urządzeniami które ,umożliwiają przeprowadzenie szeregu procedur w dziedzinie dermatologii estetycznej, chirurgii oraz w medycynie estetycznej, a ich spektrum zastosowań jest bardzo szerokie. Wysokie parametry laserów oraz możliwość ingerencji we wszystkie parametry wiązki pozwalają na opracowywanie coraz nowszych procedur zabiegowych.

W JAKI SPOSÓB DZIAŁA LASER?

Dzięki zastosowaniu lasera intensywne foto – impulsy są wybiórczo wchłaniane przez grupę chromoforów, co powoduje powstanie fototermicznego procesu. Wówczas następuje uruchamianie koagulacji melaniny i przebarwienia znikają.

ZALETY LASERA:
 • bezpieczeństwo, szybkość, skuteczność,
 • krótkotrwały czas rekonwalescencji,
 • brak ryzyka i inwazyjności,
 • dokładność i kontrola zabiegów,
 • doskonałe efekty,
 • komfort i wygoda pacjenta.
JAKICH EFEKTÓW MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ PO LASEROWYM USUWANIU PRZEBARWIEŃ?

Efektem jest rozświetlona, rozjaśniona, i jednolita powierzchnia skóry bez przebarwień i niedoskonałości. Zabieg ten poprawia również ogólną kondycję skóry.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG?

Dla osób które mają problem z przebarwieniami, plamami posłonecznymi i starczymi.

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY?

Efekty są całkowicie trwałe. Należy jednak mieć na uwadze, że laser nie eliminuje tendencji do powstawania przebarwień, a jedynie działa na istniejące. Zawsze należy stosować wysokie filtry UV jako ochrona przed powstawaniem nowych przebarwień.

CZY MOGĄ WYSTĄPIĆ SKUTKI UBOCZNE?

Po zabiegu może występować delikatne zaczerwienie, jednak wszystkie dolegliwości znikają w przeciągu kilku dni. W tym okresie, zaleca się stosowanie specjalnych kremów z wysokimi filtrami przeciwsłonecznymi (spf 50) na miejsce poddane zabiegowi.

CZY ZABIEG WYMAGA WCZEŚNIEJSZEGO PRZYGOTOWANIA?

Należy pamiętać, by przed zabiegiem nie stosować:

 • preparatów drażniących skórę (np. peelingi, retinoidy, kwasy),
 • nie opalać skóry ok. 4 tyg. przed planowanym zabiegiem.
CZY ZABIEG NALEŻY WYKONYWAĆ W SERII?

Powtarzanie zabiegu związane jest z występującym problemem i efektami jakie przyniósł pojedynczy zabieg. Ogromną zaletą zabiegu jest niezwykle wysoka skuteczność działania. W przypadku usuwania przebarwień zwykle wystarczą 1 – 2 zabiegi, aby uzyskać pożądany efekt. Odstęp między zabiegami nie powinien być krótszy niż 3 – 4 tygodnie.

JAKIE SĄ ZALECENIA POZABIEGOWE?

Po zabiegu bardzo ważna jest ochrona UV wraz z intensywnym nawilżaniem skóry. Należy unikać słońca przez około 4 tyg. od ostatniego zabiegu i zawsze używać filtrów ochronnych (spf 50).

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?
 • uszkodzenia skóry, stany zapalne oraz przewlekłe zapalne dermatozy (atopowe zapalenie skóry, łuszczyca),
 • nadwrażliwość na światło lasera oraz przyjmowanie ziół i leków światłouczulających typu skrzyp, nagietek, dziurawiec, antybiotyki,
 • nowotwory skóry,
 • trwająca terapia izotretinoiną, steroidami, (Izotek, Aknenormin, Curacne) oraz retinoidami (Roaccutan, Accutan),
 • infekcje bakteryjne, wirusowe,
 • opalona skóra, używanie kremów samoopalających i samoopalaczy,
 • ciąża.

Cennik zabiegów DYE-VL -przebarwienia, plamy starcze

twarz 600.00 zł
dekolt 500.00 zł
dłonie 450.00 zł
szyja 400.00 zł
twarz, szyja i dekolt 1200.00 zł