FALA AKUSTYCZNA – STORZ MEDICAL

Storz Medical to pionierskie odkrycie szwajcarskiej marki, które umożliwia genialną redukcję cellulitu i ujędrnianie ciała całkowicie bez ingerencji chirurgicznej, a przede wszystkim bez efektu termicznego. Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu i ujędrnianie ciała z wykorzystaniem zabiegu Storz Medical odbywa się za pomocą wykorzystania fal akustycznych, które stosowane są nie tylko w zabiegach medycyny estetycznej, ale także w przypadku zabiegów fizjoterapeutycznych.

Fale akustyczne (Acoustic Wave Therapy – AWT) skierowane w miejsce problemu, czyli w nadmiar tkanki tłuszczowej skumulowanej w formie nieestetycznego cellulitu skutkują pobudzeniem komórek do naturalnej, intensywnej regeneracji oraz inicjują przebudowę kolagenu. Fale akustyczne odznaczają się wyjątkową siłą działania i rozprzestrzeniają się na szeroki obszar pożądanej warstwy skóry, dzięki czemu metodę Storz Medical wykorzystuje się do redukcji także otyłości miejscowej.

Znakomita moc emitowanych fal dźwiękowych pozwala na usuwanie cellulitu nawet w zaawansowanej formie, czyli III i IV stadium zwłóknienia, czy zastoju tkanki tłuszczowej. Dowodem na skuteczność fal akustycznych jest ich wykorzystanie w przypadku leczenia schorzeń ścięgien i mięśni. Tak mocna siła uderzeniowa gwarantuje zadowalające efekty w przypadku redukcji cellulitu. Po serii zabiegów ustalonych w zależności od indywidualnych potrzeb, dzięki zabiegowi Storz Medical możemy całkowicie usunąć cellulit i zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach.

Z zabiegu mogą skorzystać zarówno Panie, które chcą poznać sposoby na usuwanie cellulitu, jak również kobiety pragnące na dłużej zachować młodość i jędrność ciała, ponieważ Storz Medical jest idealnym środkiem profilaktycznym pozwalającym na zachowanie zachwycająco zdrowej i jędrnej skóry. Poza redukcją tkanki tłuszczowej zabieg Storz Medical usprawnia przepływ limfy, zwiększa cyrkulację krwi oraz drenaż w obrębie tkanek, co dotlenia i wzmacnia zarówno naskórek, jak i skórę właściwą.

Terapia falami akustycznymi, uznawana jest za jedną z najbardziej skutecznych metod w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej, wykorzystując naturalne procesy zachodzące w organizmie.

Zabieg trwa do 45min.

Przeciwwskazania:
 • Ciąża i karmienie piersią,
 • Zakrzepica
 • Zaburzenia krzepliwości krwi (Hemofilia),
 • Choroby nowotworowe,
 • Dzieci dorastające (poniżej 18 roku życia za zgodą rodziców lub według zaleceń lekarza),
 • Leczenie kortykosteroidami (6 tygodni przed datą pierwszego zabiegu),
 • Przepuklina w obrębie obszaru zabiegowego
 • Rozrusznik serca, implanty
 • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
Czy zabieg jest bolesny?

Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu, zabieg jest, więc bezbolesny i całkowicie nieinwazyjny. Nie wymaga również okresu rekonwalescencji.

Które obszary ciała można poddawać zabiegom?

Leczeniu poddajemy miejsca, w których najczęściej gromadzi się nadmiar tkanki tłuszczowej i powstaje cellulit, są to uda, pośladki, brzuch, biodra i ramiona.

Procedura:

Przed przystąpieniem do zabiegu omawiany jest zakres i sposób leczenia. Następnie nakłada się żel kontaktowy na obszar poddawany terapii, aby upewnić się, że fale akustyczne dotrą do celu bez straty energii. Na ogół, zabieg trwa około 20-30 minut. W zależności od stopnia nasilenia problemu, konieczne jest przeprowadzenie 6 do 10 sesji w odstępach 3- lub 4-dniowych. Najlepsze efekty uzyskujemy w połączeniu z zabiegami Icoone.

Efekty:

Efety zabiegów Storz Medical® widac już po kilku sesjach. Dzięki tej terapii, skóra odzyskuje naturalną elastyczność i napięcie, wygląd sylwetki ulega poprawie, a obwód części ciała poddanych zabiegom zmniejsza się.

Wyniki przeprowadzonych badań potwierdzają skuteczność zabiegów.

 • redukcja obwodu: u 72% pacjentek,
 • efekt redukcji obwodu ud: 2.5 do 7 cm,
 • bardziej elastyczna skóra nóg: u 84% pacjentek,
 • wygładzona powierzchnia skóry: u 95% pacjentek.

Cennik zabiegów

1 zabieg: brzuch 400.00 zł
1 zabieg: boczki 400.00 zł
1 zabieg: uda przód 400.00 zł
1 zabieg: uda tył 400.00 zł
1 zabieg: pośladki 400.00 zł
Pakiet 6 zabiegów ( 1 okolica) 1980.00 zł
Pakiet 8 zabiegów ( 1 okolica) 2500.00 zł
Pakiet 6 zabiegów ( 2 okolice) 2900.00 zł
Pakiet 5 zabiegów Storz Medical ( 1 okolica) i 5 zabiegów Icoone 2700.00 zł