Epilacja laserowa – skuteczny i bezbolesny zabieg!

Epilacja laserem Element jest praktycznie bezbolesna – system chłodzenia minimalizuje dyskomfort pacjenta. Procedura laserowego usuwania owłosienia trwa zaledwie kilka minut. Laser Element umożliwia usuwanie włosów nawet tych najjaśniejszych i rudych. Usuwanie owłosienia wymaga kilku zabiegów, ponieważ laser likwiduje jedynie włosy będące w fazie wzrostu. Aby cieszyć się na trwałe gładką skórą należy wykonać 6-8 zabiegów.

Laser Element jest laserem aleksandrytowym o długości fali 755 nm, która ma wysoką absorpcję w melaninie. W praktyce, jest laserem, który najszybciej spośród wykorzystywanych na rynku urządzeń do epilacji wychwytuje chromofor melaniny. W stosunku do lasera diodowego Vectus wychwycenie melaniny w skórze następuje o 25% szybciej. Powoduje to, że laser Element staje się optymalnym rozwiązaniem do depilacji włosów cienkich oraz bardzo jasnych, w których melanina występuje w najmniejszych stężeniach.

W efekcie przeprowadzonej serii zabiegów laserem Element – usunięte zostają nie tylko łodygi włosa widoczne nad skórą, ale przede wszystkim, dzięki termicznej destrukcji zlikwidowane zostają cebulki włosa odpowiadające za ponowny wzrost włosów. A zatem epilacja laserowa Element pozwala na całkowite, trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Istotą zabiegu epilacji laserowej laserem Element jest trwałe uszkodzenie struktur włosa odpowiedzialnych za jego wzrost. Należy jednak pamiętać, że jedynie włosy będące w fazie anagenu mogą ulec, pod wpływem promieniowania laserowego, nieodwracalnemu zniszczeniu. Czas trwania anagenu jest zależy od obszaru skóry, wieku, płci, a także funkcji hormonalnej.

Przykładowo: na skórze głowy znajduje się przeciętnie 85-90% włosów w fazie anagenu, podczas gdy na wzgórku łonowym jedynie 20-30%. Dlatego też dla przeprowadzenia skutecznej trwałej epilacji konieczne jest przeprowadzenie pełnej terapii epilacji złożonej z co najmniej kilku zabiegów. Tyko takie, powtarzalne działanie, umożliwia wychwycenie wszystkich momentów, kiedy włosy przeznaczone do usunięcia znajdują się w fazie anagenu. Jeżeli jednak poddacie się Państwo całej serii – możecie liczyć na to, że problem niechcianego owłosienia nie powróci, ponieważ włosy usuwane metodą epilacji laserowej Element są likwidowane na zawsze. Zniszczona termicznie macierz włosa wraz z cebulką odpowiedzialną za wzrost włosa nie jest w stanie się zregenerować, a zatem – włos nie ma możliwości ponownego wzrost.

Epilacja laserowa – przeciwwskazania

Nadmierna i świeżą opalenizna, nowotwory skóry, infekcje w obszarze zabiegu, ciąża, epilepsja, przyjmowanie środków fotouczulających, epilepsja, bielactwo, łuszczyca, cukrzyca, rozrusznik serca, bliznowce, przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi.

Ceny zabiegów (kobiety)

górna warga 100.00 zł
broda 120.00 zł
policzki 150.00 zł
cała twarz 280.00 zł
pachy 180.00 zł
bikini klasyczne 200.00 zł
bikini głębokie 280.00 zł
szpara pośladkowa 100.00 zł
podbrzusze 150.00 zł
pośladki 150.00 zł
całe nogi 500.00 zł
uda z kolanami 280.00 zł
łydki z kolanami 280.00 zł
ręce 250.00 zł

Ceny zabiegów (mężczyźni)

pachy200.00 zł
klatka piersiowa200.00 zł
plecy300.00 zł
kark100.00 zł
brzuch200.00 zł
okolice intymne250.00 zł
pośladki150.00 zł