NUCLEOFILL — lifting na poziomie komórkowym

NucleoFILL to nowoczesny preparat powstały z myślą o osobach mających problemy ze słabo nawilżoną, wiotką skórą. Bazą produktu są naturalne polinukleotydy. Zapewniają one długotrwałe efekty w zakresie biorekonstrukcji skóry i są bezpieczne w stosowaniu. Preparat pobudza skórę do samodzielnej regeneracji, jej odnowa zachodzi poprzez naturalne procesy. Popraw stan nawilżenia swojej cery i pozbądź się zmarszczek, umawiając się na zabieg NucleoFILL w naszej klinice.

Rezultaty wyraźnie odmłodzonej skóry pojawiają się stopniowo. Odbudowa na poziomie komórkowym pozwala z kolei zapewnić głębokie procesy regeneracji warstw skóry. Dodatkowo preparat pozwala usunąć wolne rodniki przyspieszające starzenie.

NucleoFILL to całkowicie bezpieczny i naturalny preparat, który stanowi odpowiedź na potrzeby Pacjentów pragnących poprawić kondycję skóry, wyrównać jej koloryt czy spłycić zmarszczki. Proces biostymulacji tym produktem polega na stymulowaniu skóry do własnych możliwości regeneracji. NucleoFILL korzysta z dobroczynnych właściwości polinukleotydów – małych fragmentów kwasów nukleinowych, które występują we wszystkich organizmach. Mają zdolność do przestrzennego przyłączania dużej ilości wody, zwiększając równocześnie poziom nawilżenia tkanek.

NucleoFILL przeznaczony jest dla wszystkich niezależnie od wieku, którzy:
  • chcą uzyskać widoczny efekt odmłodzenia bez ingerencji w rysy twarzy
  • chcą zmniejszyć widoczność zmarszczek, bruzd oraz ujędrnić skórę
  • dla osób, którym zależy na profilaktycznym działaniu anti-aging
  • dla osób, które są narażone na stres oksydacyjny (przez zanieczyszczenie powietrza, ekspozycję na słońce, palenie tytoniu, złą dietę)
  • mają wiotką i odwodnioną skórę
  • przed zabiegami wypełniającymi w celu przedłużenia utrzymywania się ich efektu estetycznego

Produkt posiada certyfikat medyczny CE.

Cennik zabiegów

jeden zabieg 900.00 zł