Karisma – Innowacyjny Biostymulator na Bazie Kolagenu Rh

Chcesz odzyskać młodzieńczą cerę, pozbyć się drobnych zmarszczek i cieszyć się efektem liftingu? Teraz to możliwe dzięki przełomowemu produktowi – Karisma, biostymulatorowi opartemu na kolagenie Rh. Ten włoski produkt marki Taumed to klucz do odmłodzenia i rewitalizacji skóry, który działa w sposób naturalny i skuteczny.

Naturalna Rewitalizacja i Odnowa Skóry

Karisma to produkt, który w sposób naturalny odmładza, rewitalizuje i napina skórę. Działa skutecznie na drobne zmarszczki, dając przy tym efekt liftingu. Aby osiągnąć pełen efekt, wystarczą zaledwie dwa zabiegi.

Biostymulator na Bazie Kolagenu Rh

Preparat Karisma opiera się na biostymulacji organizmu do regeneracji, stymulując produkcję kluczowych włókien kolagenu i elastyny, które wpływają na elastyczność i jakość skóry. Jest to pierwszy biostymulator dostępny na polskim rynku, który wykorzystuje rekombinowany kolagen ludzki pozyskiwany z hodowli jedwabników.

Składniki Kluczowe dla Pięknej Skóry

Karisma zawiera kolagen Rh, który stymuluje syntezę prokolagenu w fibroblastach, przywracając skórze jej naturalną sprężystość. Dodatkowo, kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej nawilża skórę i wspomaga proliferację fibroblastów. Obecna w produkcie karboksymetyloceluloza działa przeciwdziałająco procesom starzenia oraz hamuje działanie hialuronidazy, co przeciwdziała utracie naturalnego kwasu hialuronowego.

Produkt posiada certyfikat medyczny CE.

Cennik zabiegów

jeden zabieg 1100.00 zł