MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – ZMYSŁOWE I PERFEKCYJNE USTA NA STAŁE

Marzysz o zmysłowych i soczystych ustach? W swojej torebce masz jedną lub kilka pomadek i stale poprawiasz makijaż starając się, by linia ust była równa, a kolor idealny? Teraz możesz zapomnieć o konturówkach i pomadkach. Twoje usta mogą być perfekcyjne w każdej chwili! Wykonaj makijaż permanentny ust i ciesz się wolnością oraz pięknem.

IDEALNY KSZTAŁT I KONTUR UST

Makijaż permanentny ust nadaje im idealny kontur i pozwala wyrównać asymetrię. Uwaga: nie powiększam ust makijażem permanentnym, do tego służy kwas hialuronowy!

Wiele kobiet ma rozmyty i nierówny kontur ust. Często po przebytych opryszczkach kontur zanika, rozmywa się i zmienia kształt. Makijaż permanentny jest po to, by nadać ustom ich prawidłowy kształt, który podkreśli i wydobędzie urodę kobiety.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – TO WARTO WIEDZIEĆ PRZED ZABIEGIEM

Przed wykonaniem makijażu permanentnego ust należy odpowiednio przygotować się do zabiegu. Usta są bardzo delikatne i podatne na infekcje. Podczas zabiegu naskórek ulega naruszeniu, co może uaktywnić opryszczkę, dlatego w dniu zabiegu koniecznie zażyj lek na receptę Heviran (800mg) 2 razy dziennie i przez następne 3 dni. Pomoże on uchronić Twoje usta przed wystąpieniem opryszczki lub w znaczny sposób ją załagodzić. Przed zabiegiem zadbaj również o doskonałe nawilżenie i odżywienie ust. Dobrze nawilżona skóra łatwiej przyjmuje pigment, makijaż permanentny lepiej się utrzymuje i rysunek jest bardziej dokładny. Przed takim zabiegiem polecam również wykonanie delikatnych peelingów, które wygładzą i nawilżą skórę wokół Twoich ust.

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Tuż po wykonaniu zabiegu skóra wokół ust może być lekko zaczerwieniona, a na wargach przez kilka godzin będzie utrzymywać się opuchlizna. Również kolor ust delikatnie zmienia odcień na ciemniejszy, jednak jest to jedynie stan przejściowy — potrwa do 7 dni. Po tym czasie nastąpi wyraźne rozjaśnienie pigmentu. Właśnie wtedy obowiązkowy będzie drugi zabieg, podczas którego makijaż permanentny ust zyska optymalny poziom pigmentu.

Wykonanie zabiegu wiąże się też z koniecznością przyjęcia przeciwwirusowego preparatu o nazwie Heviran. Zaleca się jego trzydniową aplikację. Skóra na ustach i wokół nich jest wtedy szczególnie wrażliwa, dlatego trzeba obchodzić się z nią ze zwiększoną ostrożnością i dbać o optymalny poziom higieny. Warg nie należy pocierać ani dotykać. Do ich pielęgnacji najlepszy będzie wacik nasączony wodą i krem otrzymany w trakcie wizyty — wymaga aplikacji 3 razy dziennie. W tym czasie odradza się stosowania mydła i makijażu ust, a także korzystania z basenu, SPA, sauny oraz solarium.

Nie stosowanie się do powyższych zaleceń może skutkować odbarwieniem wykonanego makijażu ust.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – PIELĘGNACJA PO ZAGOJENIU

Gdy usta się już zagoją, zaleca się dalszą szczególną pielęgnację. Należy utrzymywać skórę nawilżoną, a także unikać opalania i inwazyjnych peelingów.

Poniższe fotografie w galerii prezentują makijaż permanentny po wykonaniu zabiegu. Ukazana na zdjęciach opuchlizna i zaczerwienienie to naturalny efekt, jaki zaobserwować można podczas większości zabiegów — zanika on po kilku dniach. Tuż po wykonaniu makijażu efekt kolorystyczny jest bardzo wyraźny. Kolor traci na intensywności po około 7 dniach, gdy naskórek się złuszczy — blednie. Stała barwa po zagojeniu ust utrzymuje się nawet do 2 miesięcy.

Cennik zabiegów

makijaż permanentny ust (całe wypełnienie lub ombre) 1000.00 zł
usuwanie nieudanego makijażu permanentnego 300.00 zł
usuwanie laserowe tatuażu cena ustalana indywidualnie