MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – ZMYSŁOWE I PERFEKCYJNE USTA NA STAŁE

Marzysz o zmysłowych i soczystych ustach? W swojej torebce masz jedną lub kilka pomadek i stale poprawiasz makijaż starając się, by linia ust była równa a kolor idealny? Teraz możesz zapomnieć o konturówkach, pomadkach i ciągłym poprawianiu ust. Twoje usta mogą być perfekcyjne w każdej chwili! Wykonaj makijaż permanentny ust i ciesz się wolnością oraz pięknem.

IDEALNY KSZTAŁT I KONTUR UST

Makijaż permanentny ust to przede wszystkim idealny kontur ust. Dzięki makijażowi permanentnemu możesz wyrównać asymetrię ust. Uwaga: nie powiększam ust makijażem permanentnym, do tego służy kwas hialuronowy!

Wiele kobiet ma rozmyty i nierówny kontur ust. Często po przebytych opryszczkach kontur zanika, rozmywa się i zmienia kształt ust. Makijaż permanentny ust jest po to, by nadać ustom ich prawidłowy kształt, który podkreśli i wydobędzie urodę kobiety.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – TO WARTO WIEDZIEĆ PRZED ZABIEGIEM

Przed wykonaniem makijażu permanentnego ust należy odpowiednio przygotować się do zabiegu. . Usta są bardzo delikatne i podatne na infekcje. Podczas zabiegu naskórek ust ulega naruszeniu, co może uaktywnić opryszczkę. Dlatego w dniu zabiegu koniecznie zażyj lek na receptę Heviran ( 800mg) 2x dziennie i przez następne 3 dni. Pomoże on uchronić Twoje usta przed wystąpieniem opryszczki lub ją w znaczny sposób załagodzić. Przed zabiegiem zadbaj również o doskonałe nawilżenie i odżywienie ust. Dobrze nawilżona skóra łatwiej przyjmuje pigment, makijaż permanentny lepiej się utrzymuje i rysunek jest bardziej dokładny. Przed takim zabiegiem polecam wykonanie delikatnych peelingów, które wygładzą i nawilżą skórę wokół Twoich ust.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – PIELĘGNACJA TUŻ PO ZABIEGU

Twoje usta po zabiegu będą lekko opuchnięte a skóra wokół nich zaczerwieniona. Po kilku godzinach sytuacja wróci do normy. Nie przejmuj się, jeśli po zabiegu Twój kolor ust będzie ciemniejszy niż oczekiwałaś. To naturalne, nawet w przypadku delikatnego makijażu. W ciągu 7 dni makijaż wyłuszczy się i jego barwa stanie się jaśniejsza nawet o 70%. Dlatego tez obowiązkowa jest druga wizyta, na której makijaż permanentny ust jest dopigmentowany.

Po zabiegu makijażu permanentnego ust przez 3 dni przyjmuj jeszcze preparat przeciwwirusowy Heviran, który będzie chronił Cię przed opryszczką. Pamiętaj, aby szczególnie dbać o okolice ust. Nie trzyj i nie dotykaj ust. Dbaj o ich higienę. Nie powinnaś myć ich mydłem. Codziennie, dwa razy dziennie przemywamy usta wilgotnym wacikiem i stosuj tylko krem, który Tobie dam w dniu zabiegu ok 3 razy dziennie, cienką ilość. Po każdym posiłku osuszaj usta.Nie należy przez ok 2 tygodnie od zabiegu stosować swoich pomadek lub błyszczyków. Przed około 2 tygodnie po wykonanym makijażu permanentnym ust nie należy korzystać z basenu, zabiegów SPA, sauny i solarium.

Uwaga! Jeśli nie zastosujesz się do powyższych zaleceń, na Twoich ustach mogą wystąpić odbarwienia makijażu.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – PIELĘGNACJA PO ZAGOJENIU

Po zagojeniu ust dbaj o nie nadal. Nie pozwól, aby skóra była wysuszona, nawilżaj i unikaj również opalania pigmentowanej skóry i ostrych peelingów.

GALERIA FOTO

Zdjęcia w galerii przedstawiają makijaż permanentny tuż po zabiegu. Widoczna na zdjęciach opuchlizna lub zaczerwienienie jest sprawą naturalną występującą podczas większości zabiegów. Zaczerwienienie i opuchlizna znika po krótkim czasie. Bezpośrednio po zabiegu efekt kolorystyczny jest dość mocny i wyraźny. Po około 7 dniach naskórek złuszcza się a makijaż blednie i stanie się delikatniejszy. Kolor ust po zagojeniu stabilizuje się nawet do 2 miesięcy!

Cennik zabiegów

makijaż permanentny ust (całe wypełnienie lub ombre) 1000.00 zł
usuwanie nieudanego makijażu permanentnego 250.00 zł
usuwanie laserowe tatuażu cena ustalana indywidualnie