Linerase- przełom w odmładzaniu skóry ! Stymulator tkankowy

Pierwszy na rynku preparat kolagenowy do odmładzania

Jeśli chcesz:

 • spłycić zmarszczki
 • poprawić gęstość i jędrność skóry
 • zredukować blizny
 • wyrównać koloryt skóry
 • poprawić nawilżenie skóry
 • uchronić się przed tzw. „ chomikami”

Ten zabieg jest stworzony dla Ciebie!

Czym jest zabieg Linerase?

Kolagen to najważniejsze włókno podporowe skóry, które sprawia że jest ona gładka, napięta i odpowiednio nawilżona. Można porównać go do rusztowania. U młodych osób taka podpora jest mocna i trwała, jednak wraz z upływem czasu, staje się ona coraz słabsza i mniej stabilna. Dzieje się tak dlatego, że z wiekiem zaczyna go ubywać. Tak delikatna, pozbawiona sprężystości i gęstości skóra, łatwo ulega sile grawitacji w wyniku czego powieki opadają, a owal twarzy zniekształca się i pojawiają się „chomiki” i „obwisły” podbródek. Możemy temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest uzupełnienie jego niedoborów.

Nowej generacji ateloKOLAGEN LINERASE to przełomowa terapia w gabinetach medycyny estetycznej w aspekcie odmładzania oraz regeneracji skóry. Jest to obecnie jedyny wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej ateloKOLAGEN typu I w formie iniekcji. Terapia została nagrodzona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Preparat Linerase tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych, przyczyniając się do dużej poprawy gęstości skóry, sprężystości, a tym tym samym do ogólnej poprawy kondycji skóry

Linerase wywowuje procesy regeneracyjne w skórze, stymuluje fibroblasty do produkcji macierzy pozakomórkowej, a tym samym nowego kolagenu typu III.

Przeciwskazania do zabiegu z użyciem Linerase:
 • ciąża, okres karmienia piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • cukrzyca
 • tendencje do powstawania bliznowców
 • aktywne zakażenia okolicy zabiegu
 • choroba nowotworowa
Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem Linerase?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i przypomina klasyczną mezoterapię. Preparat jest podawany metodą iniekcji, nieco głębiej, niż w przypadku większości mezoterapii, przy mniejszej ilości nakłóć, co dodatkowo zmniejsza uczucie dyskomfortu po zabiegu. Preparat można podać na skorę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

Wygląd skóry po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i nieznacznie obrzęknięta. Nie odnotowuje się powikłań po zabiegu z wykorzystaniem Linerase. Przy skórze skłonnej do zasinień mogą się pojawić niewielkie ślady po wkłuciach, które znikają w ciągu kilku dni. Pacjent może niemal natychmiast powrócić do codziennych aktywności.

Efekty działania Linerase:

Po zabiegu skóra zyskuje widoczną i odczuwalną jędrność, staje się napięta i wygładzona. Linerase można stosować profilaktycznie już po 25 r.ż. w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu. LINERASE odbudowuje i regeneruje skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i całego ciała poprzez rekonstrukcję tkanki łącznej skóry a przede wszystkim przywraca naturalne piękno skóry.

Cena zabiegu

Jeden zabieg 900.00 zł